Administrator systemów Windows server/Linux Enterprise

Nr ref.:AS/IT/2019
Brzeg Dolny
PCC IT
Inne

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków.
  • Wysoka samodzielność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z nowych obszarów.
  • Otwartość na zmiany i nowe technologię.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, umiejętność równoległego wykonywania różnorodnych zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Twoje zadania

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja systemami operacyjnymi Windows server i Linux Enterprise.
  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server, Sybase, mySQL, PostgreSQL.
  • Administracja systemami wewnętrznymi pracującymi pod kontrolą systemów Windows i Linux.
  • Wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, usuwanie wykrywanych podatności w systemach operacyjnych.
  • Obsługa środowiska vmware.
  • Podstawowa obsługa systemu IBM Notes/Domino.
  • Tworzenie dokumentacji i opracowywanie procedur obsługi i instalacji systemów informatycznych.
  • Obsługa narzędzi służących do monitorowania infrastruktury IT.

Twoje korzyści

  • Praca na rzecz klienta wewnętrznego – spółek Grupy PCC.
  • Realizacja różnorodnych projektów dla spółek Grupy PCC.
  • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce.
  • Pakiet socjalny (karty MultiSport, piknik rodzinny, wyjazdy integracyjne, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego).

Wyślij aplikację

PCC IT to spółka, która specjalizuje się w outsourcingu systemów informatycznych. Firma świadczy kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także obsługę systemów telekomunikacyjnych.