Doradca Techniczno-Handlowy (Polska Północna)

Nr ref.:DTH/KOS/2019
Polska Północna
PCC Consumer Products Kosmet
Sprzedaż

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
  • znajomość technik sprzedaży,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Microsoft Outlook), CRM,
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w sprzedaży środków do utrzymania czystości i higieny w zakładach przemysłu spożywczego będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania

  • Wdrożenie planów sprzedaży poprzez aktywną sprzedaż produktów FOOD do sektora przemysłu spożywczego,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie utrzymania wysokich standardów higieny w zakładach przemysłu spożywczego,
  • Zapewnienie klientom profesjonalnej usługi merytorycznej polegającej na doradztwie oraz szkoleniu,
  • Prezentację i wdrożenie nowych koncepcji,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji na powierzonym obszarze (obszar Polski Północnej),
  • Udział w konferencjach branżowych i sympozjach,
  • Zgłaszanie działań i ich raportowanie w systemie CRM.

Twoje korzyści

  • umowa o pracę,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer mobilny),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej Grupie Kapitałowej PCC,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego).

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.