Główny technolog

Nr ref.:GT/PR/2019
Brzeg Dolny
PCC Prodex
Technologia i Inżynieria Chemiczna

  • min. 5-7 letnie doświadczenie w obszarze opracowywania nowych systemów poliuretanowych (systemy natryskowe, piany sztywne PUR/PIR, piany elastyczne, integralne, itp.)

  • udokumentowane doświadczenie w recepturowaniu oraz w pracy z dokumentacją technologiczną w branży chemicznej
  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia chemiczna)
  • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany
  • otwartość i zaangażowanie w nowe projekty
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Twoje zadania

  • prowadzenie projektów rozwojowych, tworzenie nowych systemów poliuretanowych oraz modyfikacja istniejących
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produktów poliuretanowych
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji oraz nadzorowanie szarż produkcyjnych
  • prowadzenie prób i wdrożeń nowych systemów poliuretanowych u klienta,
  • odpowiedzialność za tworzenie oraz aktualizację dokumentacji wymaganej do realizacji sprzedaży – SDS, TDS, certyfikaty
  • tworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • opiniowanie reklamacji klientów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • bezpośredni kontakt z klientami oraz dostawcami surowców

  • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • samodzielność i duża decyzyjność w prowadzeniu projektów badawczo-rozwojowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych oraz dofinansowania studiów podyplomowych
  • dofinansowanie do wczasów, karty Multisport, świadczenia przedświąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, boisko i siłownia na terenie firmy, piknik rodzinny)

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.