Inter-Regional Sales Manager

Nr ref.:IRSM/EX/2021
Brzeg Dolny
PCC Exol
Sprzedaż

  • min. 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym/menedżerskim w strukturach sprzedaży firm produkcyjnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowym i rozproszonym zespołem (Country Sales managerowie zlokalizowani w kilku krajach m.in. Włoch, Francji, Rosji, Ukrainy, Turcji)
  • znajomość specyfiki branży chemicznej,
  • umiejętność budowania partnerskich i długofalowych relacji z klientem
  • rozwój sieci sprzedaży
  • znajomość międzynarodowych rynków
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B i gotowość pracy w terenie

Twoje zadania

·  odpowiedzialność za przygotowanie i realizację planu sprzedaży

·  zarządzanie zespołem Country Sales Managerów

·  maksymalizacja marż

·  budowanie kanałów dystrybucji

·  kreowanie strategii rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych

· badania rynku

Twoje korzyści

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od stopnia realizacji celów sprzedażowych
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy- samochód służbowy, notebook, telefon służbowy oraz środki wspierające realizację planów
  • samodzielna, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w środowisku rozwojowej firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, studiach MBA)

Wyślij aplikację

PCC EXOL jest jednym z czołowych producentów na rynku surfaktantów i formulacji przemysłowych w Europie. Tutaj właśnie wytwarza się szeroki wachlarz surfaktantów anionowych, niejonowych, amfoterycznych oraz specjalistycznych formulacji przemysłowych.

Obecnie w portfolio PCC EXOL, znajduje się ponad 300 substancji i mieszanin chemicznych wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, do których należą między innymi: detergenty, środki higieny osobistej, kosmetyki, włókiennictwo i tekstylia, farby i lakiery, materiały budowlane, papier, agrochemikalia, tworzywa sztuczne i wiele innych. Surfaktanty oferowane przez PCC EXOL znajdują zastosowanie również w przemyśle metalurgicznym czy wydobywczym.