Izoler

Nr ref.:I/MCAA/2019
Brzeg Dolny
PCC MCAA
Produkcja

Twój profil

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych
  • znajomość różnych rodzajów izolacji oraz rozwiązań blacharskich
  • doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu
  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy izolacjach
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność, uczciwość i pracowitość

Twoje zadania

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (rurociągi i zbiorniki zminochronna/ciepłochronna)

  • umowa o pracę na pełny etat w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, nauki języków obcych, wczasów, ubezpieczenia grupowego.

Wyślij aplikację

PCC MCAA to nowa jednostka biznesowa w Grupie PCC, powołana do realizacji zadania inwestycyjnego, polegającego na uruchomieniu instalacji do produkcji wysokiej jakości kwasu monochlorooctowego (MCAA). Przedsięwzięcie swoją skalą i zaawansowaniem jest jedną z najważniejszych inwestycji polskiego i europejskiego przemysłu chemicznego. Substancja MCAA produkowana na nowoczesnej instalacji w Brzegu Dolnym, znajdzie zastosowanie w przemyśle wiertniczym, spożywczym, farmaceutycznym oraz w produkcji agrochemikaliów i tworzyw sztucznych. Skala produkcji oraz jakość produktu, pozwolą na uzyskanie przez Spółkę statusu jednego z czołowych producentów MCAA na świecie.