KEY ACCOUNT MANAGER

Nr ref.:KAM/PR/2020
Brzeg Dolny
PCC Prodex
Sprzedaż

Twój profil

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży poliuretanowej, budowlanej
  • zarządzaniu zespołami handlowymi poparte sukcesami
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji z klientem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięta inteligencja emocjonalna
  • Umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Twoje zadania

Kluczowe zadania:

  • Planowanie i rozliczanie sprzedaży
  • Przewodzenie i motywowanie zespołu handlowego
  • Nadzór nad realizacją zadań zespołu handlowego
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży do kluczowych Klientów Spółki
  • Rozwój sieci sprzedaży
  • Analizy rynków, opracowywanie raportów rynkowych

Kluczowy zakres odpowiedzialności:

  • Realizacja planu sprzedaży
  • Efektywna realizacja zadań zespołu handlowego

Twoje korzyści

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącą częścią Grupy Kapitałowej o globalnym zasięgu
  • Wyzwania zawodowe – realizację ambitnych projektów sprzedażowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itp.)

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.