Kierownik produkcji

Nr ref.:KP/P/2019
Brzeg Dolny
PCC Prodex
Produkcja

  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia     chemiczna)
  • min. 5- letnie doświadczenie w obszarze produkcji (mile widziane doświadczenie w tworzeniu produktów poliuretanowych)
  • min. 3-letnie doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem
  • udokumentowane doświadczenie w pracy z dokumentacją technologiczną branży chemicznej
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • autorytet i umiejętność motywowania zespołu
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany
  • umiejętność zarządzania procesem produkcji i procesami około-produkcyjnymi

Twoje zadania

  • Kierowanie i nadzór nad pracami wydziału produkcyjnego w sposób zapewniający optymalną realizację zadań produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem technologicznym i reagowanie w przypadku wystąpienia technologicznego
  • Utrzymywanie optymalnych zapasów surowców, półproduktów, produktów
  • Zapewnienie wysokiego poziomu organizacyjnego procesu produkcyjnego poprzez właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, nadzorowanie stanu technicznego instalacji produkcyjnej oraz efektywne wykorzystanie surowców, czynników energetycznych i zasobów ludzkich
  • Analizowanie przyczyn stwierdzonych zakłóceń technologicznych oraz ustalanie sposobów ich zapobiegania.
  • Analizowanie poszczególnych etapów produkcji pod kątem określenia strat surowców, powstawania ścieków, odgazów i odpadów stałych.
  • Współuczestnictwo w opracowaniu projektów planów produkcji, zatrudnienia pracowników, ich rozwoju oraz rozwoju i modernizacji wydziału.
  • Uczestnictwo w doskonaleniu i unowocześnianiu procesów produkcyjnych w celu podnoszenia konkurencyjności wyrobów i zmniejszenia uciążliwości dla środowiska naturalnego

  • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (premie kwartalne, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport,studiów podyplomowych, firmowa siłownia i boisko, impreza integracyjna Dzień Chemika, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.