Konfekcjoner

Nr ref.:K/KOS/2019
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Produkcja

Twój profil

  • dyspozycyjności (praca w systemie dwuzmianowym)
  • rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków
  • sumienności, dokładności oraz umiejętności pracy w zespole

Twoje zadania

  • konfekcjonowanie środków płynnej chemii gospodarczej i przemysłowej

Twoje korzyści

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stałe i pewne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (dniówki i popołudniówki)

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.