Koordynator w branży elektrycznej lub AKPiA

Nr ref.:Kakp/LM/2023
Brzeg Dolny
LabMatic
Produkcja

  • wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, technicznych lub automatyki
  • min. 2 lata doświadczenia a podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej

Twoje zadania

  • koordynowanie i nadzorowanie prac w branży elektrycznej lub AKPiA
  • kontrola jakości i zaawansowania robót instalacji elektrycznych i automatyki
  • opracowywanie harmonogramów prac i przydzielanie adań podległym pracownikom i podwykonawcom
  • udział w procesie ofertowania prac
  • udział w rozruchach mechanicznych i technologicznych uruchmianych instalacji

Twoje korzyści

  • umowa o pracę w dużej organizacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom
  • dostęp do pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, wczasów, ubezpieczenia grupowego, świadczenia świątecznego
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi
  • praca w stabilnym przedsiębiorstwie

Wyślij aplikację

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.