Magazynier

Nr ref.:M/KOS/2019
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Produkcja

Twój profil

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialności, dokładności i uczciwego podejścia do pracy
  • gotowości oraz braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • gotowości do pracy w systemie 2/3 zmianowym

Twoje zadania

  • kompletacja zamówień, obsługa magazynu paletowego
  • prace pomocnicze przy załadunku i rozładunku oraz przygotowania do transportu
  • obsługa komputera, praca w systemie SAP
  • szeroko pojęte prace magazynowe
  • rozmieszczenie i potwierdzenie dostępności materiałów w magazynie
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych

Twoje korzyści

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do kart multi-sport
  • praca w systemie dwu-zmianowym (pn-pt)

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.