Manager ds. rozwoju portfolio produktowego

Nr ref.:MRP/D/2018
Brzeg Dolny
distripark.com
Handel

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w dystrybucji produktów chemicznych)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży chemii przemysłowej
  • Znajomość przepisów z zakresu handlu zagranicznego
  • Umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z dostawcami
  • Doświadczenie w negocjacjach z producentami surowców chemicznych – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i analityczne

Twoje zadania

  • Wsparcie Category Managerów w zarządzaniu kategorią produktową w zakresie: doboru asortymentu, planowania ilościowego i jakościowego, strukturyzacji cen i polityki rabatowej, analizy sprzedaży, marży i zapasu
  • Dobór dostawców pod określony asortyment
  • Stałe poszukiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych oraz weryfikacja dotychczasowych partnerów biznesowych
  • Negocjacje kontraktów handlowych z dostawcami w zakresie cen,  terminów dostaw oraz warunków dostawy
  • Wsparcie procesów importowych
  • Udział w postępowaniach przetargowych
  • Bieżący monitoring sytuacji rynkowej – portoflio i polityki cenowej konkurencji
  • Zarządzanie podległym zespołem

Twoje korzyści

  • Udział w interesującym projekcie o charakterze start-up
  • Szansę na samodzielną realizację strategicznych i ambitnych zadań
  • Rozwój kompetencji, m.in. w marketingu oraz rozwoju nowych kanałów sprzedaży
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, szkolenia interpersonalne, impreza integracyjna, boisko i siłownia na terenie firmy)
  • Szybki dojazd z Wrocławia z Dworca PKP w 35 min.

Wyślij aplikację

distripark.com Projekt z obszaru e-commerce o charakterze start-up. Spółka powołana w celu stworzenia innowacyjnej platformy dystrybucyjnej skierowanej do klientów B2B, z portfolio skoncentrowanym na szerokim spektrum bazowych i specjalistycznych chemikaliów, chemii gospodarczej oraz chemii budowlanej. Projekt o zasięgu międzynarodowym, dynamicznie wkraczający na kolejne rynki geograficzne, oparty o unikalny model biznesowy. Nowa jakość w dystrybucji produktów przemysłowych, której filarami są: wiedza, doświadczenie i profesjonalizm.