Manager sprzedaży ds.eksportu

Nr ref.:MEX/PR/2022
województwo kujawsko-pomorskie
PCC Prodex
Sprzedaż

Twój profil

  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych
  • dobra współraca zespołowa i nastawienie na realizację celów zespołu
  • wykształcenie wyższe – mile widziane chemiczne
  • kreatywność i samodzielność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • zdolności analityczne i zdolność szybkiego uczenia się
  • dobra znajomość programów MS Office
  • gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Twoje zadania

  • aktywne i efektywne zarządzanie sprzedażą
  • zwiększanie udziałów rynkowych, rozbudowa dystrybucji o nowe rynki
  • rozwój długofalowej współpracy z obecnymi i nowymi Klientami
  • przygotowywanie i realizacja budżetu sprzedaży
  • analizy potrzeb Klientów
  • inicjowanie działań marketingowych kreujących i wspierających sprzedaż
  • codzienne monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • negocjacje handlowe
  • sprawna komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • bieżące raportowanie działań (praca z systemem CRM)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielna, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w innowacyjnej firmie w dynamicznie rosnącej branży materiałów izolacyjnych, w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa oraz premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych
  • narzedzia pracy do realizacji zadań – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • pakiet socjalny – szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.