Manager sprzedaży ds. przemysłowych systemów poliuretanowych

Nr ref.:MSSP/PR/2019
Brzeg Dolny
PCC Prodex
Sprzedaż

Twój profil

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie atutem)
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania długoterminowych relacji
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie kraju oraz zagranicznych w razie potrzeby
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Twoje zadania

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku Polska- Export (sprzedaż komponentów, systemów do izolacji i wypełnień na rynku B2B – systemy poliuretanowe)
  • Kreowanie pomysłów na nowe produkty i bliska współpraca z R&D w celu ich realizacji
  • Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja
  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz bieżąca obsługa klientów
  • Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów
  • Doradztwo techniczne w zakresie poliuretanów
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży, monitoring sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy (planowanie, logistyka, obsługa klienta)
  • Praca w terenie – regularne wizyty u klientów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, klarowny i atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie w PZU, świadczenia świąteczne)
  • Ambitne wyzwania i ciekawe zadania
  • Pracę w kompetentnym i zgranym zespole
  • Możliwość kariery w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.