Mistrz elektryków

Nr ref.:ME/LM/2020
Brzeg Dolny
LabMatic
Produkcja

  • wykształcenie (zawodowe, średnie lub wyższe) w branży elektrycznej lub pokrewnej,
  • doświadczenie wykonywaniu robót elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • wiedza z zakresu budowy urządzeń i instalacji elektrycznych.

Twoje zadania

  • nadzór nad pracami podległej brygady elektryków prowadzących eksploatację urządzeń elektrycznych na terenie wydziału produkcji chemicznej
  • wsparcie merytoryczne dla nadzorowanych pracowników
  • zamawianie materiałów
  • rozliczanie zadań podległej brygady oraz czasu pracy
  • współpraca ze specjalistami technicznymi

  • umowa o pracę na pełny etat w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, nauki języków obcych, wczasów, ubezpieczenia grupowego.

Wyślij aplikację

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.