Operator ładowarki

Nr ref.:O/Ekologistyka/2019
Brzeg Dolny
Ekologistyka
Produkcja

  • uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych- koparki, ładowarki, koparko-ładowarki
  • prawo jazdy kat. C+E z uprawnieniami na przewóz rzeczy
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole
  • umiejętność racjonalnego wykorzystania maszyn i urządzeń

Twoje zadania

  • obsługa składowisk odpadów oraz gospodarki odpadami na Magazynie Transferu Odpadów
  • obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, samochodów ciężarowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie,
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt,
  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie do karty Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy,
  • dofinansowanie do rozwijania swoich pasji sportowych,
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy.

Wyślij aplikację

Ekologistyka to spółka, której przedmiotem działalności jest gospodarowanie odpadami przemysłowymi. Spółka zarządza kompleksem siedmiu składowisk odpadów przemysłowych oraz magazynem transferu odpadów, do którego trafiają odpady z Grupy PCC Rokita, następnie wysyłane na zewnątrz.