Ślusarz

Nr ref.:S/L/2019
Brzeg Dolny
Chemia Profex Sp. z o. o.
Produkcja

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych,
  • uprawnienia spawalnicze

Twoje zadania

  • wykonywanie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA,
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

  • umowa o pracę w agencji tymczasowej na pełny etat w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, nauki języków obcych, wczasów, ubezpieczenia grupowego.

Wyślij aplikację

Chemia Profex Sp. z o. o. jest agencją pracy tymczasowej działającą w na rzecz Grupy PCC. Po wygaśnięciu umowy z Agencją pracownicy są zatrudniani w docelowych spółkach Grupy.