Spawacz

Nr ref.:SPA/APA/2023
Brzeg Dolny
PCC Apakor
Produkcja

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych zbiorników i aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem – odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • uprawnienia spawalnicze TUV/UDT/TDT dla metod MAG
  • TIG, MMA, SAW będą dodatkowym atutem

Twoje zadania

  • wykonywanie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

  • zatrudnienie na umowę  o pracę / własna  działalność  gospodarcza
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wyślij aplikację

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.