Specjalista ds. emisji w akredytowanym Laboratorium Badań Środowiska

Nr ref.:SE/LA/2024
Brzeg Dolny
LabAnalityka
Laboratoria Analityczne

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, ochrona środowiska lub pokrewne)
  • 2 letnie doświadczenie w akredytowanym laboratorium o profilu środowiskowym
  • bardzo dobra znajomość normy PN EN ISO IEC 17025:2018-02 oraz wytycznych Polskiego Centrum Akredytacji dla laboratoriów badawczych wykonujących pomiary emisji gazów lub pyłów do powietrza ze źródeł stacjonarnych (DAB-08)
  • znajomość norm przedmiotowych stosowanych w obszarze pomiarów emisji
  • umiejętność przeprowadzania walidacje/weryfikacje metod i ocena niepewności pomiaru

Twoje zadania

  • pomiary stężeń i emisji zanieczyszczeń pyłowych i gazowych metodą referencyjną – SO2, NO, NO2,NOx (suma NO i NO2), CO, CO2, i O2, pyłu
  • pomiary stężeń i emisji lotnych związków organicznych metodą referencyjną (LZO) jako całkowity węgiel organiczny (TOC)
  • pobieranie próbek do oznaczenia rtęci, metali
  • pobieranie próbek do oznaczenia substancji organicznych
  • pobieranie próbek do oznaczenia substancji nieorganicznych

Twoje korzyści

  • praca w akredytowanym laboratorium
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w trybie jednozmianowym
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do programu MultiSport, do tzw. „wczasów pod gruszą”
  • atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, świadczenia świąteczne, szkolenia)
  • siłownia i boisko na terenie zakładu

Wyślij aplikację

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań analitycznych, polegające na pełnej analizie i kontroli jakości próbek z procesów technologicznych, surowców i produktów. Spółka specjalizuje się także w wykonywaniu kompleksowych badań i pomiarów z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.