Specjalista ds. kadr i płac

Nr ref.:SKP/CWB/2021
Brzeg Dolny
CWB Partner
Administracja

· min. 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej osób zatrudnionych u dużych przedsiębiorców
· znajomość programów kadrowo-płacowych (preferowany program SAP)
· ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS oraz PFRON
· biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym)
· wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu prawa pracy lub ekonomii lub pokrewne
· umiejętność pracy pod presją czasu
· samodzielność i odpowiedzialność

Twoje zadania

– prowadzenie dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, w tym ewidencja wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, czasu pracy, delegacji pracowniczych, itp.)
– sporządzanie umów o pracę, porozumień do umów, wypowiedzeń umów o pracę, umów cywilnoprawnych i ich rozliczanie oraz wystawianie świadectw pracy
– wprowadzanie danych do przygotowania list płac
– komunikacja z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS, PFRON
– obsługa zajęć komorniczych i administracyjnych
– sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych
– ewidencja zwolnień lekarskich, badań okresowych pracowników, szkoleń z zakresu BHP
– wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach RP-7, świadectw pracy w warunkach szczególnych
– udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
– prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
– współpraca z innymi działami w zakresie przyjęć nowych pracowników
– sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów
– asystowanie przy inspekcji PIP lub innych organów, audytach i kontrolach, dostarczanie wymaganej dokumentacji wyjaśnień itp.

Twoje korzyści

  • interesującą, pełną wyzwań i samodzielności pracę
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej Grupie Kapitałowej o złożonej strukturze
  • możliwość odbycia szkoleń zawodowych i studiów podyplomowych
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, ubezpiecznie NW)

Wyślij aplikację

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.