Specjalista ds. personalnych

Nr ref.:SP/HR/2019
Brzeg Dolny
CWB Partner
Administracja

  • Doświadczenie w skutecznej realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska handlowe
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów HR
  • Wiedza z zakresu najnowszych trendów oraz procesów w obszarze HR oraz Employer Branding-u
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy własnej, zarządzania priorytetami oraz nastawienie na realizację celów
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań w zakresie HR
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Praktyczne umiejętności korzystania z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Twoje zadania

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie do działów handlowych w Grupie PCC
  • Współpraca i budowanie relacji z kadrą zarządzającą
  • Wspieranie pracowników Grupy PCC w sprawach z obszaru HR
  • Adaptacja nowych pracowników (koordynowanie, prowadzenie i udoskonalanie procesu)
  • Działania z zakresu Employer Branding
  • Identyfikacja potrzeb rozwojowych w oparciu o narzędzia oceny i współpracę z menedżerami
  • Wspieranie menedżerów w ocenianiu(AC, DC) i rozwijaniu pracowników
  • Współpraca z uczelniami wyższymi
  • Koordynowanie działań związanych z komunikacja wewnętrzną w zakresie HR

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów z zakresu HR w największej spółce chemicznej na Dolnym Śląsku
  • Realizacja zadań, które są wyzwaniem-rozwijają i motywują
  • Umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Wsparcie zgranego zespołu w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach branżowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego; piknik integracyjny, siłownia i boisko na terenie firmy)

Wyślij aplikację

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.