Młodszy specjalista ds. telekomunikacji

Nr ref.:TL/IT/2019
Brzeg Dolny
PCC IT
Inne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. telekomunikacji lub innym o podobnym zakresie obowiązków

  • Wykształcenie wyższe w zakresie telekomunikacji, elektroniki lub pokrewne

  • Wiedza z zakresu systemów telekomunikacyjnych

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, komunikatywność

  • Mile widziana znajomość baz danych

Twoje zadania

  • Opiniowanie projektów i nadzór nad realizacją inwestycji, modernizacji i rozbudowy systemów branży telekomunikacyjnej

  • Administracja systemami telekomunikacyjnymi

  • Współpraca ze specjalistami z innych branż

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia w kierunku zawodowym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy i notebook)

Wyślij aplikację

PCC IT to spółka, która specjalizuje się w outsourcingu systemów informatycznych. Firma świadczy kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także obsługę systemów telekomunikacyjnych.