Specjalista Kierujący Zespołem

Nr ref.:SKZ/LA/2018
Brzeg Dolny
LabAnalityka
Laboratoria Analityczne

Twój profil

  • zarządzanie podległym zespołem;
  • motywowanie pracowników, bieżąca informacja zwrotna;
  • dbanie o rozwój członków zespołu;
  • odpowiedzialność za prowadzone analizy fizyko-chemiczne;
  • przygotowywanie analiz i bieżących raportów;
  • delegowanie obowiązków oraz kontrola nad jakością prac prowadzonych w pracowni;
  • współudział w rekrutacji nowych pracowników i czuwanie nad procesem adaptacji

Twoje zadania

  • wykształcenie wyższe (kierunki chemiczne);
  • praktyczna znajomość technik instrumentalnych: GC, HPLC, ICP;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • znajomość języka angielskiego;
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu analiz instrumentalnych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (piknik firmowy, siłownia na terenie firmy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, ubezpieczenie grupowe);
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników;
  • dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia – Dworca Głównego)

Wyślij aplikację

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań analitycznych, polegające na pełnej analizie i kontroli jakości próbek z procesów technologicznych, surowców i produktów. Spółka specjalizuje się także w wykonywaniu kompleksowych badań i pomiarów z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.