Specjalista w dziale finasowym

Nr ref.:SFF/CWB/ 2020
Brzeg Dolny
CWB Partner
Administracja

  • Wiedza  związana z analizą danych, instrumentami finansowymi, kredytami, rozliczeniami, umowami finansowymi
  • Dobra znajomość i zrozumienie umów kredytowych, leasingowych, pożyczek, transakcji walutowych, obsługi kart kredytowych i kredytów kupieckich
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z instytucjami finansowymi bedzie dodatkowym atutem
  • Skuteczna organizacja pracy oraz rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i konsekwencja w działaniu
  • Otwartość i chęć do nauki

Twoje zadania

  • Współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi w zakresie obsługi kredytowej spółek w Grupie PCC (w tym: kredyty obrotowe, inwestycyjne, leasing, faktoring)
  • Stała obsługa, monitorowanie zobowiązań spółek z Grupy PCC z tytułu zawartych umów kredytowych, leasingowych, pożyczek i innych (spłaty, weryfikacja i płatności odsetek, obsługa zabezpieczeń, obowiązki dokumentacyjne)
  • Obsługa w zakresie transakcji walutowych oraz rozliczania kart kredytowych
  • Współpracą z wywiadowniami gospodarczymi
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z klientem zewnętrznymi i wewnętrznym

  • Interesująca i rozwojowa praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku o zasięgu międzynarodowym
  • Samodzielność na stanowisku, możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Wyślij aplikację

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.