Stażysta technolog

Nr ref.:ST/PU/2019
Brzeg Dolny
PCC PU
Technologia i Inżynieria Chemiczna

  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia chemiczna)
  • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany
  • otwartość, dociekliwość i zaangażowanie w nowe projekty
  • udokumentowane doświadczenie w recepturowaniu oraz w pracy z dokumentacją technologiczną w branży chemicznej bedzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Twoje zadania

  • opracowywanie pod kierunkiem technologa nowych dokumentacji techniczno-technologicznych
  • prowadzenie badań i realizacja projektów usprawnień
  • współpraca z Zespołem Aplikacyjno-Badawczym we wdrażaniu nowych rozwiązań, technologii oraz prac aplikacyjnych
  • bieżące gromadzenie informacji i tworzenie raportów na temat przebiegu procesu technologicznego
  • wdrażanie pod nadzorem technologa nowych produktów do produkcji oraz nadzorowanie szarż produkcyjnych,
  • udział w opiniowanie reklamacji klientów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • udział w ocenie jakościowej pod kierunkiem technologa łańcuchu dostaw surowców

  • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stanowisku stażysty na 1 rok w stabilnym przedsiębiorstwie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego na stanowisku technologa
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, ubezpieczeniea na życie w PZU)

Wyślij aplikację

PCC PU zajmuje się produkcją polioli polieterowych, systemów poliuretanowych oraz prepolimerów.