Technolog

Nr ref.:T/PR/2020
Brzeg Dolny
PCC Prodex
Technologia i Inżynieria Chemiczna

  • min. 3- letnie doświadczenie w obszarze produkcji w tworzeniu produktów poliuretanowych
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją technologiczną branży chemicznej
  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia     chemiczna)
  • inicjatywa w działaniu oraz otwartość i zaangażowanie w nowe projekty
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość ERP/SAP

Twoje zadania

  • tworzenie nowych systemów poliuretanowych
  • wdrażanie opracowanych wyrobów oraz nadzór technologiczny nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej oraz praca w projektach certyfikacji i atestacji wyrobów
  • przeprowadzanie prób i wdrożeń systemów u klienta, prowadzenie posprzedażowego wsparcia technicznego
  • opiniowanie reklamacji klientów i opracowywanie działań naprawczych
  • prowadzenie pomiarów i badań laboratoryjnych
  • bezpośredni kontakt z producentami i dostawcami surowców
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i nowych wyrobów

Twoje korzyści

  • praca pełna ambitnych wyzwań i ciekawych zadań
  • możłiwość rozwoju w  organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych oraz dofinansowania studiów podyplomowych
  • dofinansowanie do wczasów, karty Multisport, świadczenia przedświąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, boisko i siłownia na terenie firmy, piknik rodzinny

Wyślij aplikację

PCC Prodex zajmuje się produkcją jedno i dwukomponentowych systemów poliuretanowych. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w produkcji: półsztywnych i sztywnych materiałów izolacyjnych, elementów wykonanych z pian integralnych, pian elastycznych oraz klejów różnorakiego zastosowania.