Ustawiacz maszyn (wolne weekendy)

Nr ref.:UM/PCCP/2020
Brzeg Dolny
PCC Packaging
Produkcja

Twój profil

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku operator, ustawiacz lub technik utrzymania ruchu, technik serwisant,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane prace,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy).

Twoje zadania

• ustawianie parametrów w procesie wytłaczania z rozdmuchem,
• bieżąca obsługa maszyn rozdmuchowych,
• obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym,
• kontrola pod względem jakościowym i ilościowym produktów,
• pakowanie, foliowanie wyrobów.

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym,
  • stabilna umowa o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia NW, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie dalszej nauki: kursy, szkolenia, studia,
  • możliwość nauki i współpracy z doświadczonymi pracownikami.

Wyślij aplikację

PCC Packaging to spółka, której przedmiotem działalności jest produkcja opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej i kosmetyków.