Aparatowy

Nr ref.:AP/CPK/2023
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Produkcja

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Twoje zadania

  • przygotowywanie surowców potrzebnych do produkcji półwyrobów, rozładunek cystern z surowcami, obsługa topnika do rozpuszczania surowców potrzebnych do produkcji, produkcja półwyrobów, drukowanie kart operacyjnych, dostarczanie półwyrobów do analizy, przesyłanie  półwyrobów na zbiorniki magazynowe, obsługa pomp przesyłowych i rozładunkowych
  • przestrzeganie ustalonych procedur wewnętrznych w zakresie prowadzenia bieżącej dokumentacji
  • informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach w zakresie określonym wyżej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • darmowa siłownia na terenie zakładu
  • dofinansowanie do kart Multisport

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.