Doświadczony Operator Produkcji

Nr ref.:DOP/PCC/2023
Brzeg Dolny
Grupa PCC
Produkcja

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarach produkcyjnych
  • Znajomość programów komputerowych
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uczciwość i pracowitość,
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

Twoje zadania

  • Poznanie, a następnie nadzorowanie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji,
  • Prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania surowców i produktów,
  • Przygotowanie i zabezpieczanie wyrobów chemicznych do wysyłek,
  • Pobierane próbek i przekazywanie ich do analizy,
  • Włączanie pomp, zaworów,
  • Obsługa filtrów i wymiany eksploatacyjne,
  • Wykonywanie zadań zgodni z instrukcjami i przestrzeganiem zasad BHP,
  • Pomoc przy pracach załadunkowych / rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni).

  • Docenimy Twoje doświadczenie zawodowe w innych firmach produkcyjnych! Oferujemy wynagrodzenie 4700 – 5700 zł brutto (pensja zasadnicza, premia kwartalna, dodatek za pracę w godzinach nocnych, za system 4-brygadowy, płatne nadgodziny).
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą),
  • Wdrożenie w procesy technologiczne przez doświadczonego pracownika,
  • Stałe godziny pracy – zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),
  • Szkolenia stanowiskowe i uprawnienia m. in. suwnice, żurawie, wózki widłowe (płatne w 100% przez Pracodawcę),
  • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS)
  • Ubezpieczenie grupowego w PZU na preferencyjnych warunkach,
  • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS),
  • Własne boisko i siłownia na terenie firmy.

Wyślij aplikację

Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo, aż po górnictwo. Od ponad dwóch dekad jesteśmy niezawodnym dostawcą surowców i podstawowych chemikaliów dla naszych klientów. W Pionie Chemii konsekwentnie wzmacniamy swoją obecność w segmencie produktów specjalistycznych o wyższej wartości dodanej – przede wszystkim polioli i surfaktantów. Opracowujemy też kompletne rozwiązania systemowe i pakiety technologii. Inwestujemy, by stworzyć podstawy solidnego wzrostu: poprzez rozbudowę instalacji produkcyjnych, jak również przejmując aktywa z potencjałem, przede wszystkim na rynkach wschodzących i w dochodowych niszach rynkowych. Wykorzystujemy przy tym kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz optymalizacji projektów i spółek portfelowych.