Główna księgowa/ Główny księgowy

Nr ref.:GK/CWB/2023
Brzeg Dolny
CWB Partner
Administracja

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu klasy ERP (preferowany SAP), oraz środowiska MS Office ( w szczególności Excel),
  • Praktyczna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, MSR/ MSSF,
  • Komunikatywność, samodzielność i operatywność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Twoje zadania

  • Prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek zależnych w ramach grupy kapitałowej o profilu produkcyjnym, usługowym,
  • Weryfikacja poprawności zapisów księgowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Nadzór nad procesami księgowymi i zgodnością z procedurami obowiązującymi w Grupie
  • Sporządzenie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych),
  • Raportowanie na potrzeby Grupy,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ( w szczególności deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych),
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP,
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządów Spółek, bankó oraz instytucji zewnętrznych.

  • ciekawy zakres obowiązków, samodzielna praca w międzynarodowej organizacji
  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce notowanej na GPW
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport,  turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego).
  • możliwość pracy hybrydowej (do 6 dni w miesiącu)

Wyślij aplikację

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.