Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Nr ref.:INB/Loco/2024
Brzeg Dolny
LocoChem Sp. z o.o.
Inżynieria

Twój profil

  • posiadania uprawnień budowlanych wykonawczych,
  • doświadczenia zawodowego w dziedzinie budownictwa,
  • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu budownictwa,
  • znajomości przepisów Prawa budowlanego i Kodeksu postępowania administracyjnego oraz umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • umiejętności obsługi komputera, obsługi programu kosztorysowego „Norma”
  • dokładności, odpowiedzialności i sumienności,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
  • prawa jazdy kat.B.
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania

Twoje zadania

  • nadzorowanie prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach budowlanych,
  • szacowanie kosztów przyszłych remontów i inwestycji,
  • sprawdzanie kosztorysów firm zewnętrznych,
  • przygotowywanie SiWZ dla poszczególnych remontów i modernizacji,
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych,
  • wykonywanie przeglądów rocznych, 5-cio letnich,
  • ocena ofert pod względem technicznym,
  • współpraca z biurem zakupów przy wyborze wykonawców.

Twoje korzyści

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • pakiet socjalny (Karta Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego, siłownia i boisko na terenie firmy, turnieje i konkursy sportowe)
  • dofinansowanie studiów podyplomowych, kursów i szkoleń
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie