Inżynier Procesu

Nr ref.:IP/KOS/2024
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Produkcja

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy zespołowej

Twoje zadania

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w kierunku poprawy wydajności, redukcji kosztów, poprawy jakości produktów
  • Uczestniczenie w procesach wdrożeniowych i inwestycyjnych
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi przy użyciu narzędzi Lean
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i dokumentacji produkcyjnej
  • Udział w spotkaniach projektowych, reklamacyjnych
  • Definiowanie i analiza kosztów produkcyjnych

Twoje korzyści

  • Praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wczasów i karty MultiSport, studiów podyplomowych
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na życie w PZU, świadczenia świąteczne
  • Ciekawa praca pełna wyzwań i możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Przejdź do WWW