Kontroler finansowy

Nr ref.:KF/EX/2024
Brzeg Dolny
PCC Exol
Administracja

  • 5-letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej lub w audycie finansowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu controlligu, rachunkowości zarządczej
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku SAP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia

Twoje zadania

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Budowanie modeli finansowych
  • Przeprowadzanie merytorycznych analiz budżetów i raportów
  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontroli finansowej oraz raportowania finansowego
  • Przygotowywanie prognoz finansowych i budżetów
  • Sporządzanie planów finansowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby konsolidacji

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Możliwość poszerzania kompetencji przy realizacji różnorodnych zadań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego w PZU)
  • Dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)

Wyślij aplikację

PCC EXOL jest jednym z czołowych producentów na rynku surfaktantów i formulacji przemysłowych w Europie. Tutaj właśnie wytwarza się szeroki wachlarz surfaktantów anionowych, niejonowych, amfoterycznych oraz specjalistycznych formulacji przemysłowych.

Obecnie w portfolio PCC EXOL, znajduje się ponad 300 substancji i mieszanin chemicznych wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, do których należą między innymi: detergenty, środki higieny osobistej, kosmetyki, włókiennictwo i tekstylia, farby i lakiery, materiały budowlane, papier, agrochemikalia, tworzywa sztuczne i wiele innych. Surfaktanty oferowane przez PCC EXOL znajdują zastosowanie również w przemyśle metalurgicznym czy wydobywczym.