Magazynier

Nr ref.:M/APA/2024
Brzeg Dolny
PCC Apakor
Inne

Twój profil

  • wykształcenie zawodowe/średnie,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziana znajomość SAP (MM/WM),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • rzetelność w wykonywaniu zadań.

Twoje zadania

  • przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym
  • rozmieszczanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej
  • prawidłowe oznakowanie składowanych towarów
  • przygotowanie towarów do wydania na produkcję
  • wydawanie i przyjmowanie towarów z/do magazynu na podstawie dokumentów magazynowych
  • przygotowanie listów przewozowych
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, swobodnego dostępu do dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bhp
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych i/lub metodami tradycyjnymi
  • czynny udział w inwentaryzacjach, wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów
  • uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych oraz w zakresie współpracy z firmami kurierskimi

Twoje korzyści

  • praca w systemie jednozmianowym
  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego, świadczenia świąteczne)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość odbycia szkoleń

Wyślij aplikację

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.