Manager sprzedaży

Nr ref.:MS/KC/2024
Brzeg Dolny
PCC Rokita
Sprzedaż

Twój profil

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów wielkotonażowych w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacji handlowych
  • Umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji z klientem również zagranicznym
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (w tym podróży zagranicznych)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku zagranicznym (głównie Europa)
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i analiz handlowych
  • Współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta

Twoje korzyści

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i wciąż rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Współpraca z klientami z całego świata
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, siłownia i boisko na terenie firmy)
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Kompleks Chloru - produkowane są w nim takie substancje chemiczne jak: chlor, ług sodowy, soda kaustyczna, podchloryn sodu, tlenek propylenu, chlorobenzeny i kwas solny. Produkcja w Kompleksie Chloru bazuje na jednej z najnowszych i najnowocześniejszych w Europie, instalacji elektrolizy membranowej.

Kompleks Polioli zajmuje się produkcją podstawowych surowców do produkcji pianek elastycznych, sztywnych i formowanych. Poliole polieterowe (polieterole), sprzedawane są pod nazwą handlową ROKOPOLE. Wykorzystuje się je do wytwarzania poliuretanów, które stanowią obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup surowcowych znajdujących szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach nauki i gospodarki.

Kompleks Chemii Fosforu jest producentem fosforoorganicznych dodatków do tworzyw sztucznych, które obejmują szeroką gamę uniepalniaczy, plastyfikatorów oraz stabilizatorów. Kompleks posiada w swoim portfolio także związki naftalenopochodne, stosowane m.in. jako superplastyfikatory w budownictwie, czy dyspergatory w przemyśle gumowym.

Przejdź do WWW