Manager sprzedaży (chemia profesjonalna)

Nr ref.:MS/KOS/2024
Warszawa
PCC Consumer Products Kosmet
Sprzedaż

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w rynku chemii profesjonalnej dla firm sprzątających i przemysłu i/lub dla kanału HORECA, w obszarze sprzedaży B2B lub doradztwa technicznego
  • wykształcenie wyższe
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność współpracy i budowania długofalowych relacji z klientami;
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń, prezentacji produktowych
  • samodzielność, inicjatywa i pomysłowość w podejściu do rynku i pracy;
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • posiadać czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

Twoje zadania

  • realizacja założonych planów sprzedaży (rejon Warszawa i Wschodnia Polska)
  • pozyskiwanie do współpracy nowych Klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z powierzoną grupą Klientów
  • udzielanie Klientom kompleksowego wsparcia w bieżącej współpracy, szkolenie w zakresie produktów oraz technologii aplikacji
  • przygotowywanie ofert i negocjacje warunków handlowych
  • współpraca z działem planowania oraz obsługi klienta
  • bieżące raportowanie działań zgodnie z przyjętymi standardami
  • udział w targach i spotkaniach branżowych

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • system motywacyjny uzależniony od wyników sprzedaży
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia, studia i konferencje
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.