Młodsza księgowa

Nr ref.:MK/CWB/2024
Brzeg Dolny
CWB Partner
Administracja

  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne (księgowość/finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • wiedza z zakresu podstawowych zagadnień z księgowości

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, terminowość, samodzielność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów

Twoje zadania

  • weryfikacja formalno – rachunkowa dokumentów księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • weryfikacja prawidłowości dokumentów magazynowych

  • odpowiednie procedowanie w ramach elektronicznego obiegu, dekretacja i weryfikacja poprawności dekretu

  • rozliczanie i uzgadnianie kont rozrachunkowych

  • uzgadnianie konta rozliczenie zakupu

Twoje korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku u stabilnego i pewnego pracodawcy;

  • możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym;

  • możliwość zdobywania doświadczenia w zespole specjalistów;

  • wczasy pod gruszą oraz świadczenia świąteczne;

  • dofinansowanie do karty MultiSport oraz do studiów;

  • turnieje sportowe, siłownia na terenie zakładu;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Wyślij aplikację

Centrum Wspierania Biznesu „Partner” zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi. Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń.