Operator procesu

Nr ref.:OP/KR/2024
Brzeg Dolny
PCC Rokita
Produkcja

Twój profil

  • Wykształcenie średnie  lub wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
  • Otwartość do zdobywania wiedzy procesowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i  samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania

  • Samodzielne prowadzenie i obsługa procesów technologicznych przy stanowisku komputerowym
  • Nadzór nad procesem technologicznym ze stanowiska pracy w sterowni i reagowanie w przypadku wystąpienia odchyleń
  • Znajomość właściwości fizykochemicznych, toksycznych, pożarowych surowców produktów i materiałów pomocniczych występujących przy produkcji
  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów pożarowych i ochrony środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Wczasy pod gruszą oraz świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do studiów
  • Turnieje sportowe, siłownia na terenie zakładu
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Kompleks Chloru - produkowane są w nim takie substancje chemiczne jak: chlor, ług sodowy, soda kaustyczna, podchloryn sodu, tlenek propylenu, chlorobenzeny i kwas solny. Produkcja w Kompleksie Chloru bazuje na jednej z najnowszych i najnowocześniejszych w Europie, instalacji elektrolizy membranowej.

Kompleks Polioli zajmuje się produkcją podstawowych surowców do produkcji pianek elastycznych, sztywnych i formowanych. Poliole polieterowe (polieterole), sprzedawane są pod nazwą handlową ROKOPOLE. Wykorzystuje się je do wytwarzania poliuretanów, które stanowią obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup surowcowych znajdujących szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach nauki i gospodarki.

Kompleks Chemii Fosforu jest producentem fosforoorganicznych dodatków do tworzyw sztucznych, które obejmują szeroką gamę uniepalniaczy, plastyfikatorów oraz stabilizatorów. Kompleks posiada w swoim portfolio także związki naftalenopochodne, stosowane m.in. jako superplastyfikatory w budownictwie, czy dyspergatory w przemyśle gumowym.

Przejdź do WWW