Spawacz MAG / TIG / Operator spawania łukiem krytym 121

Nr ref.:OS/PCCA/2023
Brzeg Dolny
PCC Apakor
Produkcja

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku spawacza ręcznego lub stanowisku zautomatyzowanym do spawania łukiem krytym (praca na słupo-wysięgniku i traktorach spawalniczych),
  • odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, posiadanie uprawnień spawalniczych/operatorskich, umiejętność rozróżniania gatunków stali, umiejętność wstępnej oceny wykonanej spoiny dodatkowym atutem będzie,
  • znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych, zbiorników i aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem.

Twoje zadania

  • wykonywanie ręcznie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW,
  • obsługa słupo-wysięgnika i traktorów spawalniczych z głowicami do spawania łukiem krytym zgodnie z planem produkcji,
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych,
  • umiejętność czytania instrukcji technologicznych spawania WPS będzie dodatkowym atutem,
  • dbałość o powierzony sprzęt, maszyny i stanowisko pracy.

  • stabilne zatrudnienie na umowę  o pracę / własna  działalność  gospodarcza,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice).

Wyślij aplikację

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.