Ustawiacz maszyn

Nr ref.:UM/KOS/2024
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Produkcja

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku – operator, ustawiacz maszyn lub technik utrzymania ruchu, technik serwisant
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • sumienność i dbałość o szczegóły
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)

Twoje zadania

  • ustawianie parametrów w procesie wytłaczania z rozdmuchem – produkcja opakowań z tworzyw sztucznych (HDPE) pod chemię gospodarczą i kosmetyki
  • bieżąca obsługa maszyn rozdmuchowych
  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
  • kontrola pod względem jakościowym i ilościowym produktów, oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego
  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Twoje korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji
  • umowa o pracę w stabilnej firmie
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie w PZU
  • dofinansowanie karty Multisport, wczasów
  • dofinansowanie dalszej nauki: kursy, szkolenia, studia
  • zapewnienie nauki i współpracy z doświadczonymi pracownikami
  • turnieje sportowe
  • boisko i siłownia na terenie firmy

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.