Aparatowy (dwie zmiany)

Nr ref.:PP2/2023
Brzeg Dolny
Grupa PCC
Produkcja

Twój profil

  • komunikatywność,
  • otwartość na wyzwania,
  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Twoje zadania

  • nadzorowanie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji,
  • prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania, przesyłania, wysyłki surowców i produktów,
  • przygotowanie i zabezpieczanie wyrobów chemicznych do wysyłek,
  • pomoc przy pracach za- i rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni).

  • możliwość przyuczenia do zawodu (szkolenia stanowiskowe i uprawnienia: suwnice, żurawie, podesty, wóżki widłowe),
  • umowa o pracę,
  • wolne weekendy,
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • karta Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy,
  • dofinansowanie do rozwijania swoich pasji sportowych.

Wyślij aplikację

Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo, aż po górnictwo. Od ponad dwóch dekad jesteśmy niezawodnym dostawcą surowców i podstawowych chemikaliów dla naszych klientów. W Pionie Chemii konsekwentnie wzmacniamy swoją obecność w segmencie produktów specjalistycznych o wyższej wartości dodanej – przede wszystkim polioli i surfaktantów. Opracowujemy też kompletne rozwiązania systemowe i pakiety technologii. Inwestujemy, by stworzyć podstawy solidnego wzrostu: poprzez rozbudowę instalacji produkcyjnych, jak również przejmując aktywa z potencjałem, przede wszystkim na rynkach wschodzących i w dochodowych niszach rynkowych. Wykorzystujemy przy tym kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz optymalizacji projektów i spółek portfelowych.