Samodzielny Spedytor Międzynarodowy

Nr ref.:SM/PCCA/2024
Brzeg Dolny
PCC Autochem
Inne

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Zaangażowanie oraz operatywność

Twoje zadania

  • Planowanie i organizowanie efektywnego wykorzystania taboru samochodowego będącego w dyspozycji Spółki
  • Organizacja i realizacja zadań związanych z działalnością transportowo-spedycyjną Spółki
  • Rozwijanie działalności spedycyjnej
  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • Nadzorowanie pracy kierowców

Twoje korzyści

  • Umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Siłownia na terenie firmy
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie

PCC Autochem jest jednym z liderów w dziedzinie przewozu chemii płynnej, w tym także produktów i surowców niebezpiecznych, na rynku polskim i europejskim. Obok transportu drogowego firma świadczy usługi intermodalne. Kolejnym filarem działalności spółki jest specjalistyczna myjnia cystern, tank-kontenerów i pojemników DPPL.

Przejdź do WWW