Monter Aparatury / Ślusarz

Nr ref.:MA/S/AP/2023
Brzeg Dolny
PCC Apakor
Produkcja

Twój profil

  • wykształcenie techniczne, zawodowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej / rysunku technicznego / izometrycznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • uczciwość i pracowitość,
  • prawo jazdy kat B.

Twoje zadania

  • wykonywanie prac ślusarskich na podstawie dokumentacji rysunkowej,
  • prace montersko-spawalnicze w zakresie konstrukcji stalowej, aparatów, zbiorników, rurociągów, elementów ze stali węglowej jak i nierdzewnej,
  • obsługa narzędzi i maszyn warsztatowych,
  • udział w pracach montażowych na instalacjach produkcyjnych.

  • stabilne zatrudnienie na umowę  o pracę / własna  działalność  gospodarcza,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice).

Wyślij aplikację

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.