Ślusarz – Mechanik (Maszyn Przemysłowych)

Nr ref.:ŚM/LM/2023
Brzeg Dolny
LabMatic
Produkcja

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na warsztacie, obycie z narzędziami i dokumentacją.
  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji rysunkowej.
  • dokładność i rzetelność wykonywania powierzonych prac.
  • sumienność i zaangażowanie w pracę.
  • umiejętność pracy w zgranym i dynamicznym zespole.

Dodatkowe atuty, lub gotowość do zdobycia kwalifikacji w zakresie:

  • umiejętność laserowego osiowania wałów.
  • umiejętność montażu-demontażu, remontu uszczelnień mechanicznych zamontowanych na reaktorach, mieszalnikach.
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy, podesty przejezdne, suwnice).
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobra sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B

Twoje zadania

  • praca na dziale remontu maszyn,
  • obsługa narzędzi i maszyn warsztatowych,
  • wykonywanie prac ślusarskich na podstawie dokumentacji rysunkowej,
  • montaż-remont maszyn i podzespołów w oparciu o dokumentację złożeniową (pompy, przekładnie, wymienniki ciepła, uszczelnienia mechaniczne),
  • udział w instalacjach urządzeń na terenie zakładów klienta.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej firmie z branży chemicznej na Dolnym Śląsku (dofinansowane kursy zawodowe, możliwość dofinansowania studiów).

Wyślij aplikację

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.