Specjalista ds. regulacji

Nr ref.:CLP/KOS/2023
Brzeg Dolny
PCC Consumer Products Kosmet
Badania i Rozwój (R&D)

Twój profil

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wyższe wykształcenie
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dokładność, staranność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zdań
  • prawo jazdy kat. B

Twoje zadania

  • bieżące monitorowanie wytycznych i zmian związanych z wymaganiami prawnymi dotyczącymi działalności Spółki (identyfikacja wymagań prawnych, nadzór nad wprowadzeniem zmian wynikających z aktualizacji wymagań, weryfikacja i aktualizacja elektronicznej bazy aktów prawnych)
  • nadzór nad spełnieniem wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • nadzór nad przestrzeganiem Rozporządzenia CLP, REACH, Rozporządzenia detergentowego, Rozporządzenia w sprawie produktów kosmetycznych, wymagania prawne w zakresie produktów biobójczych, wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • przygotowanie klasyfikacji wyrobów zgodnie z prawodawstwem unijnym i krajowym, weryfikacja etykiet, przygotowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną i projektową
  • przygotowanie kart charakterystyki wyrobów, certyfikacja i badania produktów
  • weryfikacja dokumentacji przed wdrożeniem nowego wyrobu

Twoje korzyści

  • umowa o pracę w dużej organizacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dostęp do pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, wczasów, ubezpieczenia grupowego, świadczenia świątecznego
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • praca w stabilnym przedsiębiorstwie

Wyślij aplikację

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.