Specjalista ds. zakupów

Nr ref.:SZ/RK/2024
Brzeg Dolny
PCC Rokita
Zakupy

Twój profil

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wymagane wykształcenie chemiczne lub pokrewne
  • systematyczność, wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę
  • samodzielność, inicjatywa i pomysłowość w podejściu do rynku i pracy
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania

  • realizacja polityki zakupowej spółki
  • bieżące dokonywanie zakupów surowców i materiałów na potrzeby produkcji
  • udział w tworzeniu strategii działań w obszarze zakupów
  • bieżąca analiza rynku dostawców, monitorowanie cen głównych surowców bazowych oraz trendów rynkowych
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • monitorowanie terminowości oraz jakości realizacji dostaw
  • przygotowywanie analiz, raportów na wewnętrzne potrzeby spółki
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki w zakresie realizacji zakupów

Twoje korzyści

  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, notebook)
  • system motywacyjny uzależniony od wyników
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia, studia i konferencje
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Wyślij aplikację

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Kompleks Chloru - produkowane są w nim takie substancje chemiczne jak: chlor, ług sodowy, soda kaustyczna, podchloryn sodu, tlenek propylenu, chlorobenzeny i kwas solny. Produkcja w Kompleksie Chloru bazuje na jednej z najnowszych i najnowocześniejszych w Europie, instalacji elektrolizy membranowej.

Kompleks Polioli zajmuje się produkcją podstawowych surowców do produkcji pianek elastycznych, sztywnych i formowanych. Poliole polieterowe (polieterole), sprzedawane są pod nazwą handlową ROKOPOLE. Wykorzystuje się je do wytwarzania poliuretanów, które stanowią obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup surowcowych znajdujących szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach nauki i gospodarki.

Kompleks Chemii Fosforu jest producentem fosforoorganicznych dodatków do tworzyw sztucznych, które obejmują szeroką gamę uniepalniaczy, plastyfikatorów oraz stabilizatorów. Kompleks posiada w swoim portfolio także związki naftalenopochodne, stosowane m.in. jako superplastyfikatory w budownictwie, czy dyspergatory w przemyśle gumowym.