Starszy Specjalista ds. Komunikacji marketingowej i Analiz marketingowych

Nr ref.:SKM/EX/2024
Brzeg Dolny
PCC Exol
Handel

Twój profil

    • 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i kreatywne
    • Znajomość narzędzi do analizy i wizualizacji danych –znajomość MS Office, narzędzi Google (mile widziane: Analytics, Tag Manager, Looker Studio, BigQuery),
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/analityczne/marketingowe
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi Microsoft Azure tj. PowerBI
    • Znajomość SalesForce i Pardot

Twoje zadania

  • Planowanie, wdrażanie oraz monitorowanie akcji marketingowych i promocyjnych wspierających sprzedaż produktów;
  • Tworzenie spójnej komunikacji 360 offline i online;
  • Analiza efektywności działań marketingowych na różnych poziomach ścieżki klienta (brand, demand, revenue);
  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji kreatywnych na potrzeby bieżących akcji promocyjnych;
  • Integracja, wizualizacja i interpretacja danych z obszaru marketingu, a zwłaszcza marketingu onlinowego i sprzedaży online;
  • Monitoring KPI oraz analiza skuteczności działań marketingowych z fokusem na pozyskanie nowego klienta i budowanie wizerunku marki;
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych, zarządzanie nimi i dbałość o poprawne zbieranie danych marketingowych;
  • Inicjatywa i rekomendacje zmian na podstawie uzyskanych analiz, w tym poprawiających zaangażowanie grup docelowych i konwersję;
  • Zarządzanie śledzeniem i raportowaniem kampanii marketingowych z wielu kanałów (strona www, media społecznościowe, marketing automation, webinaria i inne)
  • Prognozowanie wyników;
  • Współtworzenie planów marketingowych i planowanie budżetowe w powierzonym obszarze

Twoje korzyści

  • realizacja projektów, które są wyzwaniem – rozwijają i motywują
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • wsparcie zespołu marketingowego z Grupy PCC w wykonywaniu wspólnych zadań
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport, do studiów podyplomowych i do nauki języka angielksiego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Wyślij aplikację

Jeśli masz dodatkowe pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji

O firmie

PCC EXOL jest jednym z czołowych producentów na rynku surfaktantów i formulacji przemysłowych w Europie. Tutaj właśnie wytwarza się szeroki wachlarz surfaktantów anionowych, niejonowych, amfoterycznych oraz specjalistycznych formulacji przemysłowych.

Obecnie w portfolio PCC EXOL, znajduje się ponad 300 substancji i mieszanin chemicznych wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, do których należą między innymi: detergenty, środki higieny osobistej, kosmetyki, włókiennictwo i tekstylia, farby i lakiery, materiały budowlane, papier, agrochemikalia, tworzywa sztuczne i wiele innych. Surfaktanty oferowane przez PCC EXOL znajdują zastosowanie również w przemyśle metalurgicznym czy wydobywczym.

Przejdź do WWW